Sportovní aktivity

Penzion na podlesí, Šumava

Lyžování

Přímo naproti Pensionu Na Podlesí se nachází lyžařské vleky  pro dospělé a malé děti. Lyžařský svah je vhodný pro začátečníky.
2x lyžařské vleky 50 m od penzionu - vhodné pro začátečníky a malé děti,délka svahu 500m. Vleky jsou otevřeny i večer - od 18-21 hod - nabídka večerního lyžování. Nabídka lyžařských instruktorů na sjezdovky i snowboard. lyžařské areály Zadov a Kašperské Hory (20 a 15 minut autem od pezionu). Upravované běžecké stopy - okruh kolem vrchu Ždánov na Krankoty a Javorník lyžařská škola - Ski areál Javorník nebo Zadov, Kvilda.

Bosonohá turistika

Při návštěvě našeho penzionu můžete zdarma využít k relaxaci naši Bosonohou stezku, která se nachází přímo naproti penzionu.

Pěší turistika

Více informací na stránce výlety.

Cykloturistika

Javorník je ideálním výchozím bodem na cykloturistické výlety. Přímo před penzionem jsou vyznačeny cykloturistické trasy. Turistické a cykloturistické mapy je možno zakoupit přímo v penzionu.

Multifunkční hřiště a kurt na Beach volejbal

Multifunkční hřiště (tenis, malá kopaná, nohejbal) ve Lhotě nad Rohanovem vzdálené 2 km. V těsné blízkosti našeho penzionu je k dispozici kurt na Beach volejbal. Tenis Kašperské hory.

Koupání

V nedaleké obci Rohanov se nachází přírodní koupaliště.

Adrenalin

Lanový park Zadov
lanový park Libín
Offpark Sušice
(lanový park, paintball, tandemový seskok, koloběžky, rafting po Otavě)